למה מגייסים כסף ?

מרכז הספורט של סדנת שילוב

השנה אנחנו מעוניינים להקדיש את צליחת הכנרת להקמת מרכז ספורט.

לפעילות ספורט חשיבות גדולה מאד. היא עוזרת לשמירה על משקל לבריאות ומעלה את סבולת הלב והריאות. היא מפחיתה דיכאון ותורמת לחיזוק הבטחון העצמי. פעילות ספורטיבית מועילה גם לוויסות אימפולסיביות ותוקפנות. אנשים עם צרכים מיוחדים נוטים להשמנה יותר מכלל האוכלוסייה. כמו כן הם סובלים יותר מבדידות תסכול ודכאון. מחקרים ראשוניים מראים שהעדר פעילות גופנית מספקת הנה אחד הגורמים להופעות מחלות הזקנה בגיל צעיר יותר אצל אנשים עם צרכים מיוחדים. אנשים עם צרכים מיוחדים זקוקים לפעילות גופנית אפילו יותר משאר האוכלוסייה.

אנחנו ,בסדנת שילוב, מעוניינים לאפשר לתלמידים ולדיירים שלנו איכות חיים טובה, ומבינים שפעילות גופנית סדירה הנה חלק בלתי נפרד מאיכות חיים כזאת. איך אנחנו עושים זאת? החניכים בסדנא משתתפים בפעילות ספורט על בסיס יומיומי. מתקיימים חוגי אופניים, כדורסל, משחקי כדור, רכיבה, ואימון על מתקני כושר. לכל תלמיד הותאמה תכנית אימון אישית ואנו מנסים לבצע אותה בהתמדה לאורך השנה. חניכי הסנדא מתחרים במסגרת ארגון ה"ספיישל אולימפיק" בתחומים האלו ומגיעים להישגים נאים. לאור התפתחות תחום הספורט בסדנא החלטנו לשדרג את התשתיות:

אנחנו בעיצומה של בניה של חדר כושר, מאובזר בציוד הכי חדיש ומותאם לאוכלוסייה שלנו, קירוי של מגרש הכדורסל על מנת לאפשר אימונים סדירים במהלך השנה והגדלה של מתחם הרכיבה של הסוסים.

לצורך פיתוח והשלמת פרוייקט זה אנו זקוקים ל 850,000 ₪. השותפות שלכם תעזור לנו להמשיך ולקדם את תחום הספורט בסדנא.